Polecane

Zrozumieć świat

Każdy w pewnym momencie dojrzewa do momentu, w którym zaczyna się zastanawiać dlaczego świat wygląda tak, a nie inaczej. Dlaczego jedni są bogaci, a drudzy żyją w skrajnej nędzy? Pojawiają się różne teorie. Najczęściej dość głupie. Tymczasem jest książka, która dokładnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą zrozumieć.


Moment przełomowy

Są takie książki, które zmieniają punkt widzenia. Albo conajmniej rozszerzają go w nieznanym kierunku. Nowa książka Jacka Pogorzelskiego to właśnie taka pozycja. Materiał trudny, do którego trzeba się przygotować. Przebrnięcie oznacza jednak wejście na dużo wyższy poziom wiedzy o zarządzaniu marką. Polecam wszystkim fanom brandingu.


Kruszenie ciemnogrodu

Tym razem polecam pozycję książkową, która powinna pojawić się conajmniej dekadę temu. Wydawnictwo "Słowa i Myśli" wydaje właśnie zgrabnie popełniony przewodnik "Jak wygrać wybory samorządowe". Ciekawie zaprezentowany temat w formie wywiadów z ekspertami. No cóż, jestem również w tym znakomitym gronie, więc tym bardziej polecam wszystkim, którym marzy się buława burmistrz lub prezydenta miasta. Premiera 10 września.


Pozycja na czasie

Maraton wyborczy zaczął się w maju, ale to był jedynie przedsmak. Na jesieni pierwsze starcie w wadze ciężki. Warto się przygotować.

http://www.slowaimysli.pl/pozycja/jak-wygrac-wybory/23


Niecodzienna pozycja

Poleceniami należy szafować ostrożnie, żeby nie straciły na jakości. Nie mogę jednak przejść obojętnie obok książki Grzesia Kossona.

To pozycja niezwykła. Jedyne takie podejście do marki wśród tych, które znam. A znam wszystkie. Można tylko Grześkowi pozazdrościć umiejętności widzenia zagadnienia w ten sposób. Warto przeczytać tę książkę, choćby dlatego żeby poznać to spojrzenie. Świat marki już nigdy nie będzie taki sam.

 

alt

  • z  2
Copyright © 2017 Piotr Lutek. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie AMBIcode.pl dla Piotr Lutek.
   

Informujemy, że niniejsza strona korzysta z plików cookies. Jest to niezbędne do poprawnego jej działania. Korzystanie z niej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookies.